Frabix Teknoloji - Uygun Fiyatlı Script Satışı

Admin Kullanıcı: admin
Admin Şifre: demo

ınemli ızelliklerden Bazıları;

ıdeme yıntemi entegrasyonları (PAYTR,SHOPIER,PAYWANT) bulunmaktadır.
Bildirim entegrasyonları (netgsm,bizimsms,PHPMailler) bulunmaktadır.

Demo ile detaylı yınetim paneli incelemesi gerıekleıtirebilirsiniz.

ıade hakkı var mı?
*Scriptin satııı aıık kaynak ıekilde yapıldııı iıin normal ıartlarda iade hakkınız bulunmamaktadır.

Sırekli destek saılıyor musunuz?
*Sadece yazılımlarda karıılaıtııınız hatalar iıin ıcretsiz destek saılamaktayız, ek talepleriniz ek ıcret dahilinde saılanmaktadır.

Site ızerinden satın aldııımda ne zaman teslim edilir?
*ırın ıdeme yapıldıktan hemen sonra hesabınıza otomatik olarak eklenmektedir. Mııteri panelinizden dosyayı indirebilirsiniz. ıcretsiz kurulum iıin destek talebi gındermeniz yeterli olup sizinle iletiıime geıilmektedir.

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

SON EKLENENLER

hi@frabix.com.tr

Mail 7x24 Destek

0 850 242 16 56

Whatsapp 7x24 Destek

0 850 242 16 56

Hafta içi 09:00-18:00