Frabix Teknoloji - Uygun Fiyatlı Script Satışı

Admin Kullanıcı: admin
Admin Şifre: admin

Profesyonel Otel v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Aktif ve Rahat kullanıma sahip bir tasarımdır. GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİ Sınırsız Yönetici Ekle / Kaldır Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu Türkçe - İngilizçe Dil seçeneği Gelişmiş Manşet /Slider Yönetimi Sınırsız Odalar Ekle / Düzenle / Kaldır Sınırsız Rezerbasyon Ekle / Düzenle / Kaldır Sınırsız Sayfa Ekle / Kaldır / Düzenle Sınırsız Fotograf Ekleme İletişim Formu Mesajları Kontrolu SİTE ÖZELLİKLERİ Gelişmiş Seo Link Uyumluluğu %100 Dinamik Tasarım Slider Manşet Alanı Sosyal Medya Butonları Facebook Yorumlar Sayfası Hava Durumu Ekleme Hakkımızda Sayfası Arkaplan Müziği Hızlı Rezervasyon Fotoğraf Galerisi Rezervasyon Çeşitleri İletişim Sayfası ve İletişim Formu Google Maps ve Daha Bir Çok Özellik...

Profesyonel Otel v1 Scripti. PHP dilinde yazılmıştır. Aktif ve Rahat kullanıma sahip bir tasarımdır.


GELİŞMİŞ YÖNETİM PANEL ÖZELLİKLERİ


Sınırsız Yönetici Ekle / Kaldır


Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu


Türkçe - İngilizçe Dil seçeneği


Gelişmiş Manşet /Slider Yönetimi


Sınırsız  Odalar Ekle / Düzenle / Kaldır


Sınırsız Rezerbasyon Ekle / Düzenle / Kaldır


Sınırsız Sayfa Ekle / Kaldır / Düzenle


Sınırsız Fotograf Ekleme


İletişim Formu Mesajları Kontrolu


SİTE ÖZELLİKLERİ


Gelişmiş Seo Link Uyumluluğu %100


Dinamik Tasarım


Slider Manşet Alanı


Sosyal Medya Butonları Facebook


Yorumlar Sayfası


Hava Durumu Ekleme


Hakkımızda Sayfası


Arkaplan Müziği


Hızlı Rezervasyon 


Fotoğraf Galerisi


Rezervasyon Çeşitleri


İletişim Sayfası ve İletişim Formu


Google Maps


ve Daha Bir Çok Özellik...


Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

SON EKLENENLER

hi@frabix.com.tr

Mail 7x24 Destek

0 850 242 16 56

Whatsapp 7x24 Destek

0 850 242 16 56

Hafta içi 09:00-18:00